Mobilní operátoři

Zprávy od mobilních operátorů

T-Mobile: Elektronická faktura přinesla více než 223 tisíc korun pro UNICEF

Napsal admin • Čvc 10th, 2010 • Rubrika: T-Mobile

  • Úspora více než 220 tisíc archů papíru za jediný měsíc
  • Souprava na čištění a přepravu vody pro 880 rodin
  • Za aktivaci elektronické faktury jako poděkování semínka slunečnice

Praha, 24. června 2010 – T-Mobile i nadále přispívá k ochraně životního prostředí, elektronická faktura je toho důkazem. V rámci květnové akce si elektronické vyúčtování aktivovalo celkem 74 341 zákazníků. Za každý takto uspořený papír přispěl T-Mobile UNICEFu jednou korunou. Zákazníci navíc, jako odměnu za ohleduplnost vůči životnímu prostředí, dostali  za využití této služby malou pozornost – sáček se semínky slunečnice.

„Odpovědnost firmy vůči světu kolem nás bereme velmi vážně a snažíme se, aby se do aktivit co nejvíce zapojovali i naši zákazníci,“ říká Jitka Chocová, manažerka společenské odpovědnosti T-Mobile, a dodává: „Když k malé změně přesvědčíme statisíce klientů, efekt bude už opravdu znát. Máme velkou radost, že se pro elektronickou fakturu rozhodlo už 178 971 zákazníků a z toho přes 70 tisíc jen za poslední měsíc.“

Jedna elektronická faktura znamená úsporu tří listů papíru měsíčně. Účastníci květnové akce tak dohromady ušetřili 223 023 listů za měsíc. Stejnou sumu T-Mobile daruje UNICEFu na podporu programu zajištění pitné vody, neboť k výrobě jednoho listu A4 je jí třeba rovných 10 litrů!

„Částka bude použita na základní rodinnou soupravu pro přepravu a čištění vody, která obsahuje kanystry, kbelíky, mýdlo, tablety na čištění vody a desinfekční prostředky. S tímto příspěvkem lze zajistit pitnou vodu a hygienu pro 880 rodin v nouzi,“ vysvětluje Pavla Gomba, výkonná ředitelka české pobočky UNICEF.

Společnost T-Mobile se v oblasti ochrany životního prostředí angažuje celou řadou aktivit. Další z nich, do níž se zákazníci T-Mobile mohou také zapojit, bude sběr starých mobilních telefonů na festivalu Rock for People. Za každý vrácený přístroj dostanou zákazníci T-Mobile dobíjecí kupon v hodnotě 100 Kč a navíc pomohou projektu záchrany goril, jež bude podpořen desetikorunou za každý vrácený kus.

Bližší informace o programu společenské odpovědnosti na: www.prosvetkolemnas.cz


Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku